SPORTAS

Joshas Allenas žaidžia kaip Buffalo Bills įveikė Pittsburgh Steelers

Trys Josho Alleno perdavimai ir jo paties atliktas 57 jardų smūgis vedė į priekį Buffalo Bills atkrintamosiose varžybose 31:17 nugalėjo Pitsburgo Steelers.

27-erių gynėjas per pirmąjį kėlinį metė du rezultatyvius perdavimus Dawsonui Knoxui ir „Bills“ pirmavo 14:0.

Tada jis žaibiškai nubėgo per vidurį iki galo ir antrajame ketvirtyje pirmavo 21:0 ir atrodė, kad žaidimas nepasiekiamas. Pitsburgas.

Pritaikymas prieš kėlinį ir dar vienas ketvirtajame kėlinyje suteikė Pitsburgui vilčių, tačiau durklas pasirodė ketvirtajame kėlinyje, kai Allenas surado Khalilą Shakirą ir išvengė kelių galimų smūgių, kad likus šešioms minutėms būtų sužaisti du smūgiai. .

„Bills“ pergalė sudaro sąlygas viliojančiai kovai su „Bills“. Kanzaso miesto vadai AFC diviziono ture Bafale. Kitose AFC rungtynėse pirmąją vietą užėmusi komanda Baltimorės „Ravens“ priims Hiustono „Texans“.