SPORTAS

„Arsenal“ atlaikė „Tottenham“ kovą antroje pusėje, kad padidintų viltis dėl titulo

Arsenalas sugebėjo įveikti atvykimą į tribūną ir priartėti prie pirmojo aukščiausios lygos titulą per 20 metų su potencialiai sezono lemiamu pergale 3:2 prieš varžovą „Tottenham“.

Gunners išlaikė vieno taško pranašumą Mančesterio miestas prieš sekmadienio susidūrimą, tačiau visų žvilgsniai buvo nukreipti į tai, ar Mikelio Artetos vyrai gali išlaikyti šį naujausią griežtą išbandymą, ir jie tai padarė, kad išliktų viršūnėje iki gegužės mėn.

15-ąją minutę „Arsenal“ puikiai startavo Pierre’o-Emile’o Hojbjergo įvartis, o netrukus po to, kai Micky van de Ven, nepastebėjo, kad varžovas atmetė savo vartus. Bukayo Saka padarė 2-0.

Stilingas Sakos finišas 27 minutę po gudrios kontratakos padėjo svečiams valdyti greičio ruožą, o Kai Havertzas tęsė puikią formą ir pelnė 13-ąjį sezono įvartį po kito baudos smūgio, kanonieriai atsidūrė svajonių šalyje.

Antrajame kėlinyje „Tottenham“ surengė audringą atsaką, nors ir sulaukęs pagalbos rankos iš įnirtingų varžovų, vartininkui Davidui Raya pataikius tiesiai. Kristianas Romerokuris sumažino skirtumą likus 26 min.

Kai Declanas Rice’as prasižengė Benui Daviesui baudos aikštelėje, o Heung-minas Sonas iššovė tris minutes, tai įvyko dramatiškas finalas, tačiau „Arsenal“ iškovojo lemiamą pergalę 35-osiose sezono rungtynėse.