SPORTAS

Conoras Bradley žaidžia kaip „Liverpool“ atsilieka nuo „Chelsea“, kad atkurtų penkių taškų pranašumą

aukščiausios lygos lyderiai Liverpulis atkūrė savo penkių taškų pranašumą 4:1 pergale prieš “Chelsea” tą vakarą, kurį prisiminė jaunasis Conoras Bradley, o Darwinas Nunezas paprastai buvo varginantis.

Su Mančesterio miestas Antradienį įveikę „Burnley“ ir „Arsenal“ iki pergalės, pergalė pirmajame jų dvikovoje – toliau laukia kelionė į Emyratus – buvo būtina, tačiau Jurgeno Kloppo auklėtiniai negalėjo tikėtis patirti tokią patogią akimirką.

Tikslai Diogo Jota, Bradley – pirmasis klube – ir Dominikas Szoboszlai 65-ąją minutę įveikė niūrią „Chelsea“ komandą, tačiau tai galėjo būti nesėkminga, nes Nunezas keturis kartus neįtikėtinai pataikė į medžio dirbinį – vieną kartą iš 11 metrų baudinio.

Liverpulio laimei, jo indėlis buvo nereikalingas, nes buvo kitas žvaigždės atlikėjas – akademiją baigęs Bradley, pavaduojantis Trentas Aleksandras-Arnoldas kuris buvo ant atsarginių žaidėjų suolo, kai ir toliau grįžo po traumos, tik pradėdamas antroje lygoje.

Bradley, sekmadienio rungtynių su „Norwich“ žaidėjas, per paskutinius keturis savo pasirodymus tiesiogiai pelnė šešis įvarčius ir pelnė gausias ovacijas, kai pagaliau perėmė Alexanderį-Arnoldą.

Nors Bradley’ui viskas klostėsi puikiai, Nunezas nesugebėjo padaryti pertraukos, nes Djordje Petrovičius jį tris kartus atmetė, o vartininkas per pirmąjį kėlinį išmetė du smūgius nuo skersinio ir nuo virpsto.

„Liverpool“ puolėjui pasisekė taip, kad kai jis neteisingu keliu pasiuntė Petrovičių po to, kai atkovojo kamuolį iš Alexio Maco Allisterio, tas pats postas jį vėl atmesdavo.

Bet nors kontroliuojamas Nunezo chaosas jį įtraukia, bet ne visada atneša reikiamų rezultatų, Kloppas turi žaidėją, kuris yra beveik visiškai priešingas Jota.

Portugalijos rinktinės žaidėjas yra toks paprastas, kad beveik nepripažįstamas tarp didžiausių puolėjų linijos žvaigždžių ir veikėjų, tačiau jo meistriškumas prieš vartus yra neprilygstamas.

Jis tai pademonstravo, kai Bradley, dar kartą puikiai pasirodęs, surinko kamuolį iš Beno Chilwello už 10 jardų savo aikštėje, apsikeitė perdavimais su Szoboszlai prieš puolant žaisti į Jotą.

Puolėjas pastebėjo atotrūkį tarp Thiago Silvos ir Benoit Badiashile’o ir įsiveržė į įvartį, o VAR patvirtino, kad kamuolys atšoko nuo Badiashile, o ne nuo Jotos rankos.

Buvęs „Chelsea“ kapitonas Johnas Terry, tarp svečių sirgalių „Liverpool“ puolimo pabaigoje, be jokios abejonės, būtų turėjęs nemažai klausimų.

Svečiams įspraustas į savo pusę, Petrovic atmušė žemą Curtiso Joneso smūgį, bet buvo bejėgis sutrukdyti Bradley, kurį Luisas Diazas paleido į dešinę, smūgiu.

20-metis žaidėjas leido sau prabangą švęsti antrą kartą, kai VAR patvirtino, kad nebuvo pražangų, ir, kai tik manė, kad jo naktis negali būti geresnė, Kopas pirmą kartą išdainavo jo vardą. progomis. .

Netgi Badiashile’o ėjimas į Jotą prieš pat kėlinį negalėjo pakeisti Nunezo likimo.

„Chelsea“ paliko aikštę apgailestaudama dėl baudos, kurios nepavyko pasiekti 0:0, kai Conoras Gallagheris susidūrė su Virgilu van Dijku.

Gallagheris negrįžo antrajame kėlinyje, nei Chilwellas, kuriam buvo skirtas nardymas, ar Noni Madueke Mauricio Pochettino, pirmosios 45 minutės nebuvo pakankamai geros.

Naujas atvykėlis Mykhailo Mudrykas pasinaudojo pirmuoju šansu po pertraukos, kol Bradley skersavo Szoboszlai ir trečią įvartį.

Christopheris Nkunku atmušė vieną kamuolį, bet Nunezas dar turėjo laiko atmušti galva į skersinį, kol Diazas praslydo prie tolimo Nunezo skersinio.

Ši pergalė buvo 200-oji Kloppo pergalė lygoje per 318 rungtynių, greičiau nei bet kuris kitas „Liverpool“ treneris.