SPORTAS

Emma Raducanu pralaimėjo „Qatar Open“ pirmajame rate

Emma Raducanu po pirmojo rato pralaimėjimo Anhelinai Kalininai Dohoje išstojo iš „Qatar Open“.

Raducanu gavo pakaitos simbolį, kad galėtų patekti į WTA 1000 m, bet ją 6:0 7:6 įveikė 32 pasaulio raketė Kalinina.

21-erių futbolininkas atsikovojo pralaimėjęs pirmąjį setą vos per 22 minutes, taupydamas rungtynių taškus ir priversdamas antrojo seto taikinį.

Tačiau Raducanu nesugebėjo pasinaudoti proga priverstinai priimti sprendimą, nes ukrainietė Kalinina antrajame ture susitiko su Jelana Ostapenko.

Buvusi „US Open“ čempionė pateko į „Qatar Open“ turnyrą po antrojo pralaimėjimo Ons Jabeur Abu Dabyje.

Tai reiškia, kad grįžęs po aštuonių mėnesių pertraukos Raducanu pralaimėjo ketverias iš septynių rungtynių.

Raducanu pasirodė anksti po to, kai grįžo į turą sausio pradžioje, atsigavo po trijų operacijų praėjusį pavasarį dėl abiejų riešų ir vienos čiurnos.

Tačiau pralaimėjimas bus žingsnis atgal nuo įspūdingos pergalės prieš Marie Bouzkovą praėjusią savaitę Abu Dabyje.

Kataro turnyras, pirmasis WTA 1000 turnyras šį sezoną, buvo stiprus, o Iga Swiatek ir Coco Gauff žaidė pirmą kartą po Australijos atvirojo čempionato.