SPORTAS

Pepas Guardiola prisipažįsta, kad yra išlepęs iš pasirinkimo, nes „Man City“ ekipa yra aukščiausios formos

Pepas Guardiola prisipažįsta, kad susiduria su galvos skausmu atrankoje, dabar visos jo „Manchester City“ žvaigždės sugrįžo kaip aukščiausios lygos titulo varžybos įkaista.

Trečiadienį 3:1 nugalėjo „Burnley“. Kevinas De Bruyne’as pirmą kartą startavo nuo pirmosios sezono dienos po šlaunies traumos Erling Haaland grįžo iš pėdos problemos kaip antrosios pusės pakaitalas.

Bet vėl buvo Julienas Alvarezas kuri buvo „City“ žvaigždė, o pasaulio taurės laimėtojas argentinietis pirmajame kėlinyje du kartus įmušė įvartį, „City“ siekė pergalės.

Šeimininkai visiškai perėmė kontrolę, kai Rodri antrojo kėlinio pradžioje pridėjo trečdalį, o Ameenas Al-Dakhilas vėlai paguodė Vincento Kompany auklėtinius.

Alvarezas šį sezoną mėgavosi ilga karjera Guardiolos gretose, daugiausia dėl to, kad De Bruyne’o nedalyvavo, o dėl jo įvarčių jis pelnė 15 įvarčių šioje kampanijoje.

„Dėl jo amžiaus, „Premier“ lygos skaičių, dėl to, ką jis duoda visai komandai, tai neįtikėtina“, – sakė Guardiola.

„Jis yra pasaulio čempionas, žaidžiantis kartu su (Lioneliu) Messi, (Angelu) Di Maria ir Enzo Fernandezu. Jei nesi geras, tu negali žaisti šioje komandoje.

„Jis gali žaisti trijose skirtingose ​​pozicijose ir turi neįtikėtiną bėgimo intensyvumo jausmą. Jis tikrai geras.

Šis universalumas gali būti raktas į Alvarezo viltis išlaikyti savo vietą „City“ starto XI-oje.

„Jie gali žaisti kartu“, – pridūrė. „Jie yra išskirtiniai žaidėjai. Dėl to man dar labiau skauda galvą dėl atrankos, bet jie turi konkuruoti.

10 rungtynių praleidęs dėl kaulų traumos Haalandas naktį pradėjo ant atsarginių suolo ir 71-ąją minutę pakeitė De Bruyne’ą. Pirmasis jo bandymas įmušti įvartį buvo netikras smūgis, tačiau Guardiola buvo patenkintas tuo, kaip jis pirmavo.

Paklaustas, ar jį reikia persodinti, Guardiola atsakė: „Jei kėlinio metu rezultatas būtų 7:0, jis būtų žaidęs daugiau minučių. Jei būtų 0:0, jis galbūt nebūtų žaidęs nė minutės.

„Mačiau jį ryškų, jausmą, kad jis ten. Jis neturėjo jokių aiškių progų, bet turi tris ar keturias, ir tą akimirką, kai Jeremy (Doku) jo nematė, bet jis gali įmušti savo kokybe.

Paskutinius porą mėnesių buvo labai gerai be jo, bet su juo esame geresnė komanda ir labai džiaugiamės, kad jis sugrįžo.

Pepas Guardiola apie Erlingą Haalandą

„Pastaruosius porą mėnesių buvo labai gerai be jo, bet su juo esame geresnė komanda ir tikrai džiaugiamės, kad jis sugrįžo.

„Burnley“, be pergalės „Manchester City“ klube nuo 1963 m., tikriausiai žinojo, ko tikėtis iš vakaro, tačiau bent jau paguodą rado vėlyvas Al-Dakhil įvartis – pirmasis Etihad stadione nuo 2019 m.

Tačiau dėl pralaimėjimo jiems vis tiek sunku – septyni taškai iš saugumo ir tik 12 taškų per 22 rungtynes.

„Niekada nėra puiku, kai pralaimi“, – sakė buvęs „City“ kapitonas Kompany. „Tai puiki komanda, mes tai žinome. Atrodė, kad turime padaryti daug dalykų, kad ką nors gautume.

„Kartais buvome pavojingi. Įvarčių galėjome išvengti. Turime žengti į priekį prieš „Fulham“ (šeštadienį).

„Mano darbas yra palaikyti vaikinus tomis akimirkomis ir priversti juos atsakyti. Bet žaidžiame prieš komandą, kuri išnaudoja kiekvieną klaidą… rodome elementus, kurie turėtų suteikti pasitikėjimo.

Kompany nurodė, kad vis dar tikisi užbaigti sandorius iki ketvirtadienio perėjimo termino, tačiau pripažino, kad labai mažai tikėtina, kad rasti žaidimo pasikeitimų.

„Tikiuosi, kad rytoj kažkas atsitiks“, – sakė jis. „Turime pasikliauti turimais berniukais. Galime atlikti stebuklingus pervedimus, bet tai labai sunku rasti.