SPORTAS

„Nottingham Forest“ prieš „Man City“ LIVE: „Premier“ lygos rezultatas ir naujausi atnaujinimai, nes Gvardiolio įvartis išvedė „City“ į priekį

Palikite teisėjus ramybėje! Guardiola remia pareigūnus po Forest VAR sagos

Mančesterio miestas stengsis išlaikyti „Arsenal“ spaudimą aukščiausios lygos titulo lenktynėse, kai jie eina link Notingamo miškas sekmadienio vakarą – ir iš tikrųjų galėtų aplenkti kanonininkus, priklausomai nuo jų rezultato anksčiau prieš „Tottenham“.

Nors „Liverpool“ pastarosiomis savaitėmis smarkiai krito, dabar tai tik dviejų žirgų lenktynės, o „City“ siekia dar kartą išlaikyti savo titulą. Jie iš tikrųjų ieško namų dublio, nes FA taurės finale taip pat susikaus su „Man United“.

Kalbant apie Forestą, tai vis tiek yra išgyvenimo klausimas ir jie privalo susikoncentruoti į savo futbolą po savaitės pareigūnų peikimo už tai, kad kainavo jiems taškus. Lieka faktas, kad Nuno komanda yra viena vieta aukščiau iškritimo zonos ir tik vienu tašku lenkia Lutoną, bet, ko gero, dar nerimą kelia tai, kad dviem taškais lenkia geriausios formos komandą „Burnley“.

Sekite veiksmą tiesiogiai žemiau ir pamatysite „Nottingham Forest“ prieš „Man City“ prognozę ir šansai čia.

1714325109

Forest 0-2 Man City – TIESIOGIAI

92 min.: Forestas laimi baudos smūgį, o Reyna dar kartą įmuša, bet Walkeris grąžina jį Ortegai.

Chrisas Wilsonas2024 m. balandžio 28 d. 18.25 val.

1714324927

89 min.: Woodsas atlieka skersinį, bet Ortega lengvai atsigauna. Penkios minutės papildomo laiko.

Chrisas Wilsonas2024 m. balandžio 28 d. 18.22 val.

1714324824

88 min.: „City“ atlieka du keitimus, kai Matheusas Nunesas ir Oscaras Bobbas keičia Keviną De Bruyne’ą ir Julianą Alvarezą.

Chrisas Wilsonas2024 m. balandžio 28 d. 18.20 val.

1714324745

87 min.: Kai tai rašau, Hudsonas-Odoi atlieka skersinį, vidurio metimą, kuris sėlina į tolimąjį kampą, bet Ortega sugeba jį atitraukti.

Chrisas Wilsonas2024 m. balandžio 28 d. 18.19 val.

1714324702

85 min.: miškas vis dar tiria, kai yra valdomas, tačiau grėsmės mažai.

Chrisas Wilsonas2024 m. balandžio 28 d. 18.18 val.

1714324558

82 min.: Šis rezultatas šiek tiek prarandamas, nes atrodo, kad abi pusės priėmė šį rezultatą.

Ibrahimas Sangaré pakeis Boly.

Chrisas Wilsonas2024 m. balandžio 28 d. 18.15 val.

1714324327

80 min.: „City“ dabar atrodo patogiai, Haalandas įveikė tris iššūkius, bet tiesiog nesugeba atmušti.

Chrisas Wilsonas2024 m. balandžio 28 d. 18.12 val.

1714324190

77 min.: Gibbsas-White’as laimi pražangą „City“ kėlinyje, o šeimininkai stumia vyrus į priekį.

Reyna pristato Boly, kuris įdeda jį atgal į dėžę, bet Ortega atsigauna.

Chrisas Wilsonas2024 m. balandžio 28 d. 18.09 val.

1714324085

76 min.: „Forest“ įveikė kampinį, bet „City“ nesunkiai įveikė. Prieš pat Woodas nesugebėjo suvaldyti smūgio iš kviečiančio skersinio.

Chrisas Wilsonas2024 m. balandžio 28 d. 18.08 val.

1714324000

74 min.: Atrodo, kad tai yra žaidimo pabaiga ir Forestas atlieka tris pakeitimus.

Elanga, Murillo ir Danilo pakeičia Gio Reyna, Andrew Omobamidele ir Ryan Yates.

Chrisas Wilsonas2024 m. balandžio 28 d. 18.06 val.